Dystrybutor wody gazowanej

Serwis i wynajem

Zadbaj o odpowiedni poziom płynów

Stały dostęp do wody pitnej to wymóg konieczny. Spożycie wody nie dotyczy tylko ugaszenia pragnienia, ale przede wszystkim uzupełnienia płynów, które tracimy we wszystkich procesach fizjologicznych. Uzupełniony poziom wody pozwala na efektywne i skuteczne działanie przez cały dzień. Człowiek nie jest wtedy podatny na zmęczenie i stan wyczerpania. Dlatego spożywanie wody jest konieczne nie tylko podczas wysiłku fizycznego, ale również podczas pracy, spędzania czasu w szkole, parku i domu. Oferujemy dystrybutory z wodą gazowaną oraz wodą gorącą i zimną.

Marka działa na polskim rynku od wielu lat świadcząc profesjonalne usługi w zakresie dostarczania wysokiej klasy dystrybutorów wody gazowanej i nie tylko. Specjalizujemy się w uzdatnianiu wody i dostarczaniu dystrybutorów dla klientów prywatnych oraz firm. Współpracujemy z małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami rożnych branż, ponieważ wody potrzebują pracownicy każdego szczebla od prac biurowych po produkcyjne. Ponadto dystrybutor z wodą gazowaną z pewnością przyda się w punktach gastronomicznych lub instytucjach państwowych.

Dystrybutor z wodą gazowaną

Szklanka wody bywa wybawieniem, a nie zawsze mamy możliwość o nią poprosić. Dystrybutory naszej marki to samoobsługowe urządzenia o prostej, intuicyjnej obsłudze. Dystrybutory z wodą gazowaną naszej marki to gwarancja zmineralizowanej i krystalicznie czystej wody. Woda butelkowana mimo oznaczeń o atestach i badaniach nie zawsze okazuje się być zdrowa dla naszego organizmu. Ponadto plastikowe butelki są wykonane z tworzywa niezdrowego dla zdrowia człowieka i dla środowiska. Wychodząc naprzeciw naszym klientom oraz zapotrzebowaniu rynku w produkty dbające o środowisko dysponujemy dystrybutorami bezbutlowymi, które podobnie jak tradycyjne dostarczają wodę gazowaną.

Dystrybutory do wody gazowanej i zwykłej wody wysoko zmineralizowanej pozwalają na szybsze przygotowywanie napojów. Idealnie nadają się jako napój orzeźwiający w lecie oraz podstawa ciepłej kawy czy też herbaty w zimie. Dzięki natychmiastowemu dostępowi do zimnej i gorącej wody oszczędzisz czas potrzebny na chłodzenie w lodówce lub na podgrzanie w czajniku. Nasze dystrybutory do wody gazowanej pozwalają zaoszczędzić na kosztach zakupu butelkowanej wody.

DYSTRYBUTOR WODY POU PURE WAY I PURE WAY MINI

WYMIARY

POBÓR ENERGII

SYSTEM CHŁODZENIA

SYSTEM GRZANIA

TEMPERATURA WODY

ZBIORNIK WODY

DOSTĘPNY W KOLORZE

ZALETY

DYSTRYBUTOR Z OPCJĄ WODY GAZOWANEJ RS1 SODA

WYMIARY

POBÓR ENERGII

TEMPERATURA WODY

ZALETY

DYSTRYBUTOR Z OPCJĄ WODY GAZOWANEJ RUHENS WHP 850S SODA I RUHENS WHP 850S MINI SODA

WYMIARY

POBÓR ENERGII

TEMPERATURA WODY

ZALETY

DYSTRYBUTOR Z OPCJĄ WODY GAZOWANEJ POU SIMPLY FRESH SODA I SIMPLY FRESH MINI SODA

WYMIARY

POBÓR ENERGII

SYSTEM CHŁODZENIA

SYSTEM GRZANIA

DOSTĘPNY W KOLORZE

TEMPERATURA WODY

ZBIORNIK WODY

ZALETY

DYSTRYBUTOR WODY CHRIS STAR SODA I CHRIS STAR MINI SODA

WYMIARY

POBÓR ENERGII

TEMPERATURA WODY

SYSTEM GRZANIA

ZALETY

DYSTRYBUTOR Z OPCJĄ WODY GAZOWANEJ RUHENS WHP 1670 SODA

WYMIARY

POBÓR ENERGII

TEMPERATURA WODY

ZALETY

DYSTRYBUTOR Z OPCJĄ WODY GAZOWANEJ RUHENS WHP 300 SODA I RUHENS WHP 340 S MINI SODA

WYMIARY

POBÓR ENERGII

TEMPERATURA WODY

ZALETY

DYSTRYBUTOR Z OPCJĄ WODY GAZOWANEJ POU PURE WAY SODA I PURE WAY MINI SODA

WYMIARY

TEMPERATURA WODY

ZALETY

DYSTRYBUTOR Z OPCJĄ WODY GAZOWANEJ WATERPIA 2200 SODA

WYMIARY

POWIĘKSZONE ZBIORNIKI

TEMPERATURA WODY

ZALETY

DYSTRYBUTOR Z OPCJĄ WODY GAZOWANEJ AVANT I SODA

WYMIARY

POBÓR ENERGII

ZALETY

PODBLATOWY DYSTRYBUTOR WODY Z OPCJĄ WODY GAZOWANEJ, IDEALNE DLA BRANŻY HORECA MODEL AVANT PRO I

ZALETY

TEMPERATURA WODY

PODBLATOWY DYSTRYBUTOR WODY Z OPCJĄ WODY GAZOWANEJ, IDEALNE DLA BRANŻY HORECA MODEL U2

ZALETY

TEMPERATURA WODY

Funkcjonalne dystrybutory wody gazowanej

Korzystając z dystrybutora bezbutlowego, który jest podłączony bezpośrednio do instalacji wodnej, nie jesteś uzależniony od jej dostaw i nie musisz nigdzie składować butli. Dystrybutory do wody gazowanej dostępne w naszej ofercie są różne w zależności od indywidualnych preferencji.

Do korporacji i do firmy przemysłowej

Dzięki elastyczności urządzenia sprawdzą się w wielu miejscach, gdzie spełnią swoją rolę w codziennym lub okazjonalnym użytkowaniu. Idealnie pasują do dużej korporacji oraz małej firmy przemysłowej. Jest to korzystne rozwiązanie dla domu i szkoły.

Dystrybutor wody gazowanej – zadbaj o odpowiednie nawodnienie pracowników!

Odpowiedni poziom nawodnienia to absolutna podstawa w codziennym funkcjonowaniu każdego człowieka. Dużą część naszego życia spędzamy w miejscu pracy, dlatego i tam dostęp do świeżej i wysokogatunkowej wody powinien być ułatwiony. Niezwykle wygodnym i rekomendowanym rozwiązaniem jest dystrybutor na wodę gazowaną. Nasza firma to certyfikowany producent tego typu urządzeń, które są w pełni samoobsługowe i niezwykle proste w użytkowaniu. Nasze dystrybutory są gwarancją codziennego dostępu do zmineralizowanej i krystalicznie czystej wody, które dostarczają ją w systemie bezbutlowym. Woda butelkowana mimo licznych oznaczeń o atestach i badaniach nie zawsze okazuje się być zdrowa dla naszego organizmu, a jednocześnie negatywnie wpływa na nasze środowisko naturalne – plastikowa butelka rozkłada się bowiem nawet przez 1000 lat! Dystrybutor wody gazowanej pozwoli również pracownikom twojej firmy na szybkie i sprawne przygotowanie napojów: podaje on zarówno wodę zimną, jak i gorącą nadającą się do zaparzenia kawy czy herbaty!

Dystrybutor do wody gazowanej – funkcjonalny i stylowy

Każdy dystrybutor do wody gazowanej naszej produkcji to urządzenie, które wyróżnia się wysoką funkcjonalnością i estetycznym designem. Dzięki temu doskonale wkomponuje się on w każde wnętrze, dodając mu zarazem nowoczesności. System bezbutlowy podłączony jest bezpośrednio do instalacji wodnej, dlatego nie ma konieczności uzupełniania zbiornika i składowania butelek. To niezwykle wygodne i praktyczne rozwiązanie, na które decyduje się coraz większa liczba przedsiębiorstw. Co ważne, każdy dystrybutor na wodę gazowaną od Aqua Logic jest objęty stosowną gwarancją, posiada wszelkie niezbędne certyfikaty jakościowe i atesty. Proces produkcji naszych urządzeń jest niezwykle skrupulatny, dlatego inwestycja w dystrybutor to gwarancja wieloletniej użyteczności!

Dystrybutor na wodę gazowaną – idealny do swojej firmy!

Nasza firma działa na polskim rynku od wielu lat, świadcząc profesjonalne usługi z zakresu dostarczania wysokiej klasy urządzeń i uzdatniania wody. Dystrybutor do wody gazowanej naszej produkcji idealnie wpisze się w potrzeby małych, średnich i dużych przedsiębiorstw z różnych branż. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór poszczególnych modeli: od klasycznych i wysoce innowacyjnych, po wygodne dystrybutory podblatowe. Ich elastyczność i uniwersalność sprawia, że sprawdzą się w wielu miejscach – dużych korporacjach, małych firmach, punktach gastronomicznych czy instytucjach państwowych. Dzięki szerokiej ofercie z łatwością dopasujesz zatem dystrybutor wody gazowanej do swoich indywidualnych preferencji i oczekiwań pracowników!