Dystrybutory filtrujące wodę

Profesjonalny dystrybutor filtrujący wodę

Nasza firma proponuje wynajem profesjonalnych dystrybutorów wody pitnej wykorzystujących innowacyjne metody filtrowania wody. By uzyskać czystą i w pełni satysfakcjonującą wodę mineralną w procesie dezynfekcji korzystamy z promieniowania ultrafioletowego. Jest to bezpieczna metoda, która daje gwarancję krystalicznie czystej wody. Dzięki najnowocześniejszym metodom, z których korzystamy nasi klienci mogą cieszyć się dostawą wody, która będzie składnikiem uzupełniającym prawidłową dietę i funkcjonowanie organizmu w każdym wieku i w każdym miejscu.

UV czyli promieniowanie ultrafioletowe jest promieniowaniem elektromagnetycznym bogatym w energię. Występuje w normalnym widmie promieniowania słonecznego. Do dezynfekcji wody promieniami ultrafioletowymi wykorzystywany jest ich bakteriobójczy zakres UVC (200-280 nm), a w nim zwłaszcza promieniowanie o długości fali 253,7 nm. Właśnie promieniowanie o takiej długości fali jest zastosowane w lampach (Philips 8 W), które znajdują się w naszych urządzeniach RS1. Metoda przez nas wykorzystywana w dystrybutorach filtrujących wodę gwarantuje maksymalną absorpcyjne mikroorganizmów, ponieważ ma działanie bakteriobójcze, które skutecznie zabija szkodliwe dla organizmu substancje i zostawia tylko czystą wodę.

Skuteczne dystrybutory, które filtrują wodę

Metoda dezynfekcji wody promieniami UV jest procesem fizycznym i odbywa się metoda przelotową w komorze promiennikowej. Napromieniowane promieniami UVC drobnoustroje, jak bakterie, wirusy, drożdże itd. ulegają w ciągu kilku sekund dezaktywacji. W ich komórkach wyzwalane są reakcje fotochemiczne, które hamują niezbędne do życia procesy i unieszkodliwiające drobnoustroje. Dystrybutory wody filtrowanej w naszej ofercie deklarują najwyższy poziom skuteczności w wydobywaniu wody czystej i wysoko zmineralizowanej, która jest niezbędnym składnikiem diety każdego człowieka.

Nasze dystrybutory wody filtrowanej korzystają z systemu filtracji P.O.U., który ma wiele zalet i funkcjonalnych rozwiązań pomagających uzyskać krystalicznie czystą wodę mineralną. Gwarantujemy naszym klientom wodę pozbawioną wszelkich zanieczyszczeń chemicznych i mechanicznych, o doskonałej krystalizacji. Filtry z naszych dystrybutorów skutecznie usuwają: cysty, benzen, toksafen, chlorek pestycydów, metali ciężkich, manganu, azotanów i azotynów, które są niezwykle groźne dla zdrowia i życia człowieka. Ponadto nasze filtry dbają o smak wody usuwając zapach i charakterystycznie nieprzyjemny posmak chloru. Woda butelkowana ma kontakt z toksycznym bisphenol-A, nasze wody deklarują brak kontaktu z twardym plastikiem. Woda jest przechowywana bez dostępu światła i powietrza, co zapobiega procesowi kwitnienia i rozwoju bakterii.

DYSTRYBUTOR WODY RS1

WYMIARY

NISKI POBÓR ENERGII

SYSTEM GRZANIA

TEMPERATURA WODY

ZALETY

DYSTRYBUTOR WODY POU SIMPLY FRESH I SIMPLY FRESH MINI

WYMIARY

POBÓR ENERGII

SYSTEM CHŁODZENIA

SYSTEM GRZANIA

TEMPERATURA WODY

ZBIORNIK WODY

ZALETY

DYSTRYBUTOR WODY POU PURE WAY I PURE WAY MINI

WYMIARY

POBÓR ENERGII

SYSTEM CHŁODZENIA

SYSTEM GRZANIA

TEMPERATURA WODY

ZBIORNIK WODY

DOSTĘPNY W KOLORZE

ZALETY

DYSTRYBUTOR WODY CHRIS STAR I CHRIS STAR MINI

WYMIARY

POBÓR ENERGII

SYSTEM GRZANIA

TEMPERATURA WODY

ZALETY

DYSTRYBUTOR Z OPCJĄ WODY GAZOWANEJ POU SIMPLY FRESH SODA I SIMPLY FRESH MINI SODA

WYMIARY

POBÓR ENERGII

SYSTEM CHŁODZENIA

SYSTEM GRZANIA

DOSTĘPNY W KOLORZE

TEMPERATURA WODY

ZBIORNIK WODY

ZALETY

DYSTRYBUTOR WODY CHRIS STAR SODA I CHRIS STAR MINI SODA

WYMIARY

POBÓR ENERGII

TEMPERATURA WODY

SYSTEM GRZANIA

ZALETY

DYSTRYBUTOR Z OPCJĄ WODY GAZOWANEJ POU PURE WAY SODA I PURE WAY MINI SODA

WYMIARY

TEMPERATURA WODY

ZALETY

PODBLATOWY DYSTRYBUTOR WODY Z OPCJĄ WODY GAZOWANEJ, IDEALNE DLA BRANŻY HORECA MODEL AVANT PRO I

ZALETY

TEMPERATURA WODY

PODBLATOWY DYSTRYBUTOR WODY Z OPCJĄ WODY GAZOWANEJ, IDEALNE DLA BRANŻY HORECA MODEL U2

ZALETY

TEMPERATURA WODY

Dystrybutor wody filtrowanej

System filtracji POINT OF USE w urządzeniach naszej marki wykazują ogromną skuteczność, dlatego cieszymy się opinią profesjonalistów oraz zostaliśmy obdarzeni zaufaniem wielu klientów. Stosujemy metody, które są wykorzystywane w filtrujących dystrybutorach wody w zależności od jej zastosowania. Prefiltr lub zestaw prefiltrów w tubach 10 calowych montowanych poza urządzeniem w celu wstępnej filtracji zanim woda dostanie się do dystrybutora stosujemy wkłady mechaniczne zwane również sedymentacyjnymi. Są one przeznaczone do usuwania z wody nierozpuszczonych w niej zanieczyszczeń. Doskonale sprawdzają się w usuwaniu z wody piasku, szlamu, mułu itp. Filtr z wkładem sedymentacyjnym stanowi pierwszy stopień uzdatniania wody, by uzyskać czystą i zdrową substancje gotową do codziennego spożywania. Wkłady sedymentacyjne produkowane są w różnych technologiach, każda z wersji przeznaczona jest do usuwania różnego rodzaju zanieczyszczeń mechanicznych.

Stosowanie wkładów z pianki polipropylenowej (włókniny polipropylenowej) sprawia, że drobiny zanieczyszczeń zostają zatrzymane wewnątrz wkładu. Specjalnie przystosowana gruba struktura wkładu zatrzymuje zanieczyszczenia wody wewnątrz wkładu. Kolejnymi wkładami wykorzystywanymi w dystrybutorach filtrujących wodę są wkłady węglowe, które są przeznaczone do usuwania zanieczyszczeń organicznych, związków chemicznych, poprawy klarowności wody – jej smaku, zapachu i barwy. We wkładzie znajduje się węgiel aktywowany, który może być wykonany z węgla bitumicznego, antracytowego lub z łupin orzechów kokosowych. Węgiel aktywny dokonuje adsorpcji to proces polegający na wiązaniu cząsteczek zanieczyszczeń na zewnętrznej powierzchni adsorbera czyli węgla aktywowanego. Węgiel aktywny jest idealnym adsorbentem. Jest również nietoksyczny, dlatego to powszechny materiał służący do wykorzystywania w procesie uzdatniania wody.

Najlepsze dystrybutory wody filtrowanej

Wkłady węglowe, z których korzystamy w naszych dystrybutorach filtrujących wodę można podzielić na dwie grupy: uformowane w postaci zwartej masy – Prefiltr. To rodzaj wkładów, który jest wykonany najczęściej z węgla bitumicznego sprasowanego w postać zwartej masy, tzw. blok węglowy. Wkład węglowy o tej postaci używany jest głównie do uzdatniania wody w instalacjach, gdzie głównym kryterium jest zminimalizowanie ryzyka wydostania się drobin węgla do instalacji wodnej. Ma szerokie zastosowanie podczas głównego przyłącza wody na budynku, a także w systemach RO.

Drugą grupą wkładów węglowych są wkłady granulowane, które w obrębie swojej kategorii dzielą się na kilka rodzajów. Wkłady z węglem bitumicznym – to podstawowy rodzaj węgla aktywowanego, który jest przeznaczony do usuwania chloru, skutecznie pomaga w usuwaniu zanieczyszczeń organicznych i świetnie poprawia klarowność wody. Wkłady z węglem antracytowym – stanowią pośredni pod względem zdolności filtracji rodzaj węgla aktywnego. Występują również wkłady z mieszanką węgla antracytowego i z łupin orzechów kokosowych, które są bardzo dobrym materiałem filtracyjnym w uzdatnianiu wody spożywczej. Cechą charakterystyczną wkładów z węglem z łupin orzechów kokosowych jest wysoka zdolność adsorpcji. Są szczególnie polecane w procesie uzdatniania wody, która cechuje się bardzo dużym zanieczyszczeniem organicznym, utlenialności, poziomie chloru itp. Wkłady z węglem granulowanym zapewniają dokładniejszą filtrację chemiczną. Ich użycie sprawia, że woda ma dłuższy czas kontaktu ze znajdującym się wewnątrz wkładu złożem uzdatniającym i dlatego wyróżnia się nieskazitelną czystością wody uzyskanej z dystrybutorów filtrujących.

Skuteczna eliminacja bakterii i wirusów

Stosowanie wkładów odżelaziających to najlepszy i najbardziej profesjonalny sposób by pozbawić wodę szkodliwych dla organizmu substancji. Specjalistyczne wkłady obniżające stężenie żelaza w wodzie są wypełnione kompozycją złóż regulujących odczyn wody i redukujących ilość żelaza. Proces odżelaziania wody w dystrybutorach filtrujących jest kłopotliwym i w szczególnych przypadkach wymaga konsultacji przed doborem odpowiedniego urządzenia. W przypadku kiedy ilość żelaza w wodzie przekracza normę kilkukrotnie, można stosować wkłady odżelaziające wodę, jednak skuteczność procesu usuwania żelaza zależna jest od dodatkowych parametrów wody. Usunięcie ponadnormatywnego żelaza zwykle poprawia twardość wody, jej odczyn a w konsekwencji mętność, barwę i zapach wody oraz inne istotne parametry. Wkłady odżelaziające wodę obniżają ilość siarkowodoru, który objawia się charakterystycznym nieprzyjemnym zapachem.

Wkłady antybakteryjne, które stosujemy w dystrybutorach filtrujących wodę skutecznie eliminują z wody bakterie, wirusy, cysty i patogeny. Są stosowane w uzdatnianiu wody o niewielkim i określonym poziomie zanieczyszczeń mikrobiologicznych.

Praktyczny wkład antybakteryjny

Przydatne są w doczyszczaniu wody spożywczej oraz w zabezpieczaniu innego rodzaju wkładów filtracyjnych przed namnażaniem się na złożach filtrujących mikroorganizmów. Wkłady antybakteryjne dzielą się na te, które są wykonane z glinki ceramicznej oraz wypełnione bakteriostatycznym preparatem KDF. Oba są skuteczne. Pierwsze filtrują wodę mechanicznie, nie przepuszczając przez strukturę zanieczyszczeń większych od 0,3 mikrona. Bardzo wysoka filtracja powoduje, że część wirusów, bakterii i cyst nie jest w stanie przedostać się przez warstwę glinki i zostaje zatrzymana na wkładzie. Preparat KDF powoduje usuwanie lub redukcję ilości mikroorganizmów w wodzie.

Nasze dystrybutory wody filtrowanej to nowoczesny sprzęt oparty na innowacyjnych technologiach zapewniający czystą i zdrową wodę mineralną. Dzięki nam organizm nie przyjmuje toksycznych związków, które powodują szereg rozmaitych chorób. Wybierając dystrybutory naszej marki masz pewność, że woda będzie wyposażona w mikroskładniki, które uzupełnią dzienne zapotrzebowanie na wodę każdego człowieka, niezależnie od wieku, płci i stanu zdrowia.

Dystrybutory filtrujące wodę – wysoka jakość, komfort użytkowania i nowoczesny designie

Urządzenia, które prezentujemy w tej kategorii, charakteryzują się wysoką jakością. Dzięki którym przygotujecie wodę w wielu wariantach – woda w temperaturze pokojowej, woda schłodzona, woda gazowana, a może woda gorąca, do zaparzenia herbaty lub kawy? Nasze dystrybutory filtrujące wodę to komfort użytkowania w domu, firmie czy branży gastronomicznej. Idealne dla gości i personelu. Posiadamy urządzenia, które dopasujesz do własnych potrzeb i preferencji.

Dystrybutory filtrujące do wody – krystalicznie czysta woda

Od lat nasza firma dostarcza Wam najnowocześniejsze dystrybutory filtrujące do wody. Dzięki nim możecie cieszyć się krystalicznie czystą, świeżą, smaczną wodą, pozbawioną wszelkich zanieczyszczeń, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich niezbędnych minerałów. To ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie szyte na miarę dzisiejszych potrzeb. Nasze dystrybutory filtrujące wodę są przystosowane do wody pochodzącej z wodociągów, która poddawana jest kilkuetapowej filtracji.

Dystrybutory filtrujące do wody – wysokiej jakości woda na wyciągnięcie ręki

Dystrybutory filtrujące do wody to odpowiedź na potrzeby wielu branż, gdzie potrzebna jest duża ilość wody pitnej. Z myślą o miejscach, w których prostota, jakość i wygoda pełnią kluczowe kwestie, powstały nasze urządzenia. Dystrybutory filtrujące sprawiają, że dostęp do wody jest niemal nieograniczony. Dzięki nim możesz zaoszczędzić na rachunkach za dostawy wody w butelkach, koszt wody zmniejsza się nawet o 50%, a koszt urządzenia zwraca się po kilku miesiącach. Szukasz sposobu na oszczędność? Pomyśl ile korzyści, dadzą Ci dystrybutory filtrujące do wody!

Dystrybutory filtrujące wodę – szeroki wybór

Zadowolenie naszych klientów stanowi dla nas najważniejszą z kwestii, dlatego od lat dbamy o to, by w Wasze ręce trafiały najnowocześniejsze i najlepsze urządzenia, dostępne na rynku. W swoim asortymencie posiadamy dystrybutory filtrujące wodę, przeznaczone dla małej i dużej gastronomii, użytku domowego i firm. Dostępny jest szeroki wybór urządzeń, które różnią się od siebie rozmiarem, designem i funkcjami. Bez względu na to, na jaki model się zdecydujesz, wszystkie łączy: prosty sposób obsługi, najwyższy standard, wysoka higiena podczas użytkowania, dzięki czemu, zyskujecie gwarancję, że woda w ręce gości lub personelu, trafia w idealnym stanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w razie jakichkolwiek pytań, zostajemy do Waszej dyspozycji.