Dystrybutor wody do firmy

Woda dla biur z dystrybutora

Woda dla biur powinna pochodzić jedynie z pewnego źródła. Musi być ona krystalicznie czysta i posiadać odpowiednie walory smakowe, dlatego też woda płynąca z dystrybutorów pochodzących od AQUALOGIC jest alkaliczna lub gazowana, przez co każda osoba z pewnością będzie usatysfakcjonowana ich funkcjonalnością.

Dostęp do wody pitnej oraz innego rodzaju napojów zapewnia pracodawca, którego zobowiązuje do tego Kodeks Pracy. Artykuł 232 Kodeksu Pracy mówi, że „Pracodawca jest obowiązany zapewnić pracownikom zatrudnionym w warunkach szczególnie uciążliwych, nieodpłatnie, odpowiednie posiłki i napoje, jeżeli jest to niezbędne ze względów profilaktycznych”.

Do zapewnienia przez przełożonych wody podwładnym nawiązuje także §4 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 roku w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (Dz. U. nr 60, poz. 279). Przepis ten uwzględnia, jakiego rodzaju napoje musi zapewnić swoim pracownikom pracodawca, w zależności od warunków wykonywanej pracy, jak również potrzeb fizjologicznych podwładnych.

§112 Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 roku w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z 2003 roku nr. 169, poz. 1650 ze zm.) mówi o obowiązku zapewnienia wody do picia lub innych napojów.

Wszystkie powyższe regulacje prawne gwarantują podwładnym dostęp do napojów, przez co pracodawcy są zobowiązani do zaopatrzenia zakładów pracy we wszelkiego rodzaju środki umożliwiające spełnienie powyższych wymagań, w tym również w dystrybutory wody dedykowane właśnie do firmy.

Dystrybutor wody - sprawdza się przez cały rok!

Dystrybutor wody wyposażony jest w zestaw filtrujący, a także w system zmiękczający, które zapewniają najlepszej jakości wodę zdatną do picia. Dzięki tego rodzaju rozwiązaniom pracownicy zatrudnieni w różnych gałęziach przemysłu mogą bez obaw ugasić pragnienie, jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba. Dystrybutory wody to perfekcyjne rozwiązanie nie tylko w sezonie wiosenno – letnim, ale również jesienno – zimową porą, kiedy to odpowiedni poziom nawodnienia oraz nawilżenia jest tak bardzo istotny.

Woda bowiem nie tylko skutecznie gasi pragnienie, ale także dba o nasze zdrowie i dobre samopoczucie, które składają się na swego rodzaju całokształt ludzkiego organizmu, bowiem jak wiadomo, jego głównym budulcem jest właśnie woda, która stanowi około 70% całości.

Woda dla firm to zatem już nie przywilej, ale must have, bez którego żadne przedsiębiorstwo nie mogłoby w sposób normalny i zgodny z przepisami funkcjonować. Dystrybutory wody do firmy w Warszawie, które oferujemy swoim klientom, spełniają wszelkiego rodzaju wymagania oraz dorównują standardom zarówno europejskim, jak i światowym. Proponujemy modele m.in. modele wolnostojące lub nablatowe, do wody mineralnej, gazowanej, gorącej, czy też filtrujące.