Dystrybutor wody do firmy

Woda dla biur z dystrybutora

Woda dla biur powinna pochodzić jedynie z pewnego źródła. Musi być ona krystalicznie czysta i posiadać odpowiednie walory smakowe, dlatego też woda płynąca z dystrybutorów pochodzących od AQUALOGIC jest alkaliczna lub gazowana, przez co każda osoba z pewnością będzie usatysfakcjonowana ich funkcjonalnością.

Dostęp do wody pitnej oraz innego rodzaju napojów zapewnia pracodawca, którego zobowiązuje do tego Kodeks Pracy. Artykuł 232 Kodeksu Pracy mówi, że „Pracodawca jest obowiązany zapewnić pracownikom zatrudnionym w warunkach szczególnie uciążliwych, nieodpłatnie, odpowiednie posiłki i napoje, jeżeli jest to niezbędne ze względów profilaktycznych”.

Do zapewnienia przez przełożonych wody podwładnym nawiązuje także §4 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 roku w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (Dz. U. nr 60, poz. 279). Przepis ten uwzględnia, jakiego rodzaju napoje musi zapewnić swoim pracownikom pracodawca, w zależności od warunków wykonywanej pracy, jak również potrzeb fizjologicznych podwładnych.

§112 Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 roku w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z 2003 roku nr. 169, poz. 1650 ze zm.) mówi o obowiązku zapewnienia wody do picia lub innych napojów.

Wszystkie powyższe regulacje prawne gwarantują podwładnym dostęp do napojów, przez co pracodawcy są zobowiązani do zaopatrzenia zakładów pracy we wszelkiego rodzaju środki umożliwiające spełnienie powyższych wymagań, w tym również w dystrybutory wody dedykowane właśnie do firmy.

Dystrybutor wody - sprawdza się przez cały rok!

Dystrybutor wody wyposażony jest w zestaw filtrujący, a także w system zmiękczający, które zapewniają najlepszej jakości wodę zdatną do picia. Dzięki tego rodzaju rozwiązaniom pracownicy zatrudnieni w różnych gałęziach przemysłu mogą bez obaw ugasić pragnienie, jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba. Dystrybutory wody to perfekcyjne rozwiązanie nie tylko w sezonie wiosenno – letnim, ale również jesienno – zimową porą, kiedy to odpowiedni poziom nawodnienia oraz nawilżenia jest tak bardzo istotny.

Woda bowiem nie tylko skutecznie gasi pragnienie, ale także dba o nasze zdrowie i dobre samopoczucie, które składają się na swego rodzaju całokształt ludzkiego organizmu, bowiem jak wiadomo, jego głównym budulcem jest właśnie woda, która stanowi około 70% całości.

Woda dla firm to zatem już nie przywilej, ale must have, bez którego żadne przedsiębiorstwo nie mogłoby w sposób normalny i zgodny z przepisami funkcjonować. Dystrybutory wody do firmy w Warszawie, które oferujemy swoim klientom, spełniają wszelkiego rodzaju wymagania oraz dorównują standardom zarówno europejskim, jak i światowym. Proponujemy modele m.in. modele wolnostojące lub nablatowe, do wody mineralnej, gazowanej, gorącej, czy też filtrujące.

Dystrybutor wody do firmy to konieczność

Zapewnienie dostępu do wody pitnej jest jednym z aspektów, który musi zapewnić pracodawca. Zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi w każdym miejscu pracy powinny pojawić się środki, które będą pozwalały na spełnienie tych wymagań. Dystrybutor wody do firmy stanowi jedną z form spełnienia tego obowiązku. Z powyższego wynika, że zapewnienie stałego dostępu do wody to absolutny must-have w każdym przedsiębiorstwie! Jeżeli zatem jesteś na etapie poszukiwań takiego systemu – dobrze trafiłeś! W Aqualogic spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – z pewnością znajdziesz u nas odpowiedni dystrybutor do wody do firmy!

Dystrybutory wody to firmy – wkład w zdrowie i samopoczucie pracowników

Oferowane przez nas dystrybutory nie tylko filtrują, ale także zmiękczają wodę. W efekcie otrzymujemy wodę wysokiej jakości, która pozwoli ugasić pragnienie. Dystrybutory wody do firmy będą świetnym rozwiązaniem o charakterze całorocznym. Troska o nawodnienie powinna nam towarzyszyć przez cały rok, a nie tylko podczas upałów! Dzięki temu możemy oczekiwać poprawy zdrowia i samopoczucia – w końcu nasz organizm składa się w 70% z wody.

Sprawne działanie zapewni płynność pracy urządzenia

Podejmując decyzję o skorzystaniu z takiego urządzenia warto postawić na kooperację z doświadczoną firmą, która będzie w stanie spełnić Twoje oczekiwania i założenia. W Aqualogic świadczymy usługi sprzedaży, najmu oraz serwisowania urządzeń. Staramy się dopasować do naszych klientów i podejmujemy działania, które zmierzają do szybkiego rozwiązania ewentualnych problemów. W razie usterki reagujemy w przeciągu dwóch dni roboczych – doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze urządzenia wspomagają codzienne funkcjonowanie firmy i że korzysta z nich wiele osób.

Filtry do wody to inwestycja na lata!

Znajdziesz u nas wiele modeli, spośród których na pewno uda Ci się znaleźć odpowiedni wariant. Mowa tutaj o wolnostojących propozycjach jak i tych nablatowych. Wszystko zależy od Twoich indywidualnych preferencji oraz ilości miejsca, jaką możesz przeznaczyć na taki dystrybutor. Poza aspektem wizualnym możesz także wybierać spośród urządzeń serwujących wodę gazowaną, mineralną, a także gorącą czy letnią. Możesz także oczekiwać trwałości oferowanych rozwiązań – jeżeli jednak dokonanie sprawnej naprawy nie byłoby możliwe w deklarowanym czasie – wówczas zapewnimy urządzenie zastępcze na czas prac serwisowych. Z nami nie musisz się zatem obawiać o ewentualny brak dostępu do filtrowanej wody dla Twojej załogi.