Dystrybutor wody do szkoły

Dystrybutory wody do szkoły

Zazwyczaj w każdej placówce szkolnej jest sklepik serwujący smakołyki i przekąski, które zastępują drugie śniadanie. Coraz częściej szkoły wyrzucają szkodliwe produkty zastępując je zdrowymi i pożywnym. Serwują owoce, warzywa, orzechu i bakalie, domowe ciasto i wiele innych. Dbając o zdrowie uczniów szkoły zamiast wysokosłodzonych napojów gazowanych stosują zdrowe zamienniki, takie jak soki przecierowe oraz niegazowaną wodę mineralną. Szkoła to idealne miejsce na wykorzystanie dystrybutora do wody.

DYSTRYBUTOR WODY POU SIMPLY FRESH I SIMPLY FRESH MINI

WYMIARY

WODA SCHŁODZONA

ZALETY

DYSTRYBUTOR WODY POU SIMPLY FRESH I SIMPLY FRESH MINI

WYMIARY

WYDAJNOŚĆ

TEMPERATURA WODY

ZALETY

Dystrybutor tam, gdzie chcesz!

Dystrybutor wody do szkoły sprawdzi się zarówno na korytarzu, blisko sali gimnastycznej, w szatni oraz w pokoju nauczycielskim. Każdy członek społeczności szkolnej potrzebuje wody by zaspokoić pragnienie w upalny dzień oraz do codziennego nawadniania organizmu w wyniku utraty wody w procesach fizjologicznych. Ponadto nawodniony organizm pracuje w sposób bardziej efektywny. Woda poprawia koncentrację, szybciej myślimy i przetwarzamy informacje. Dystrybutor wody do szkoły to wygodne i ekonomiczne rozwiązanie. Nie zawsze posiadamy przy sobie butelkę wody, a dystrybutor pozostaje do dyspozycji każdego.

Dystrybutory do wody idealne do szkoły

Szkoła wyposażona w dystrybutor do wody to placówka nowoczesna i przyjazna. Koszty zakupu dystrybutora zwrócą się bardzo szybko, ponieważ uczniowie chętniej spędzają czas w miejscu, w którym grono pedagogiczne liczy się z ich potrzebami. Ponadto stały dostęp do czystej i mineralnej wody niegazowanej sprawi, że skoncentrowani uczniowie będą chlubą dla szkoły. Sukcesy w olimpiadach i zawodach sportowych utalentowanych uczniów, to największa satysfakcja i inwestycja szkoły. Warto zainwestować w profesjonalny sprzęt, który podniesie renomę placówki oświatowej oraz da pozytywny przykład innym szkołom w rejonie.

Świeża woda do dyspozycji uczniów

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo dystrybutor wody do szkoły, dzięki któremu Wasza placówka stanie się miejscem przyjaznym dla użytkowników. Nasze urządzenia są dostosowane do codziennego korzystania p. Nowoczesny sprzęt daje niezwykle wygodne pozyskiwanie wody mineralnej. Woda mineralna, którą Państwu proponujemy jest w pełni czysta i zdrowa. To najlepsze rozwiązanie dla dojrzewających młodych ludzi, którzy potrzebują pełnowartościowych produktów. Nasze dystrybutory gwarantują wodę, która nie jest narażona na negatywne działanie światła oraz tlenu.

Funkcjonalne dystrybutory wody do szkoły

Korzystamy tylko z profesjonalnych filtrów, które oczyszczają wodę i sprawiają, że nawet najwięksi przeciwnicy smaku wody mineralnej sięgają po kolejny kubek. Specjalny filtr pozwala na uzyskanie wody alkalicznej. Szczególnie polecamy dystrybutory fontanny dla szkół oraz dystrybutory fontanny z wodą alkaliczną. Dzięki nam uczniowie, grono pedagogiczne oraz wszyscy pracownicy i odwiedzający szkołę będą mieli dostęp do kubka najlepiej oczyszczonej wody mineralnej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, chętnie pomożemy wybrać najlepszą opcję.